AKUSTICKÉ PANELY

Stáhněte si katalog s detaily a kompletní nabídkou vpravo na stránce

  foam-image-dlazdice

  Standartní panely

  Akustická pěna pro zvýšení komfortu v interiéru. Lze aplikovat lepením nebo zavěšením, jak na stropy, podhledy, tak na stěny. Dodáváme v různých barevných úpravách a tvarech. Použitím těchto panelů získáte nejen vylepšenou akustiku v prostoru, ale také zajímavý estetický efekt. Barevná provedení, technické informace, tvary a ukázky realizací najdete v katalogu níže. Na základě zákaznické poptávky je možné vyrobit i jiné tvary.

  ECO panely

  Jedná se o panely z recyklovaných materiálů na bázi PET. Díky kvalitnímu zpracování a následných vlastností tohoto materiálu je tento materiál vhodný pro interiérové aplikace s ohledem na akustiku. Na stěnách lze tvořit zajímavé 3D efekty, které vytváří prostředí útulnější a barevnější. Dodáváme v široké škále možností a také v barevném provedení. Součástí naší kolekce jsou i lamelové panely Econordik nebo panely s potiskem imitující betonový obklad Ecoprint concrete. Není výjimkou, že dodáváme panely profilované dle zákaznické poptávky. Ukázky realizací, barevné možnosti a využití najdete v katalogu níže.

  5

  Varianty

  Pro detailnější přehled a ukázky realizací využijte prosím katalog, který lze stáhnout po pravé straně stránky. Varianty ECO jsou tvořeny recyklací plastových láhví. Varianta ECO PERSONALIZABLE umožňuje vytvoření motivu přesně podle Vašich představ. Přehled BAREV pro jednotlivé řady (STANDART x ECO) naleznete v katalogu pro příslušnou řadu.