Loftové stěny Lumi

Jednoduché elegantní skleněnné stěny, které disponují širokou variabilitou. Vhodné pro řemeslníky, kteří chtějí rozšířit svou nabídku. V dokumentaci najdete veškeré pracovní informace a objednací čísla tohoto systému.

Stěny se zavěšenými dveřmi

Hliníková konstrukce vyplněná sklem nebo deskou, se závěsnými dveřmi (jednoduché nebo dvojité) v kombinaci s horním a bočním pevným panelem, v mnoha konfiguracích. Maximální výška konstrukce je 3 m. Délka celého zařízení nesmí přesáhnout 4 m a maximální šířka jednoho pevného panelu nebo zavěšených dveří je 1 m. Maximální výška nosníku – 1 m a délka – 2 m.

Stěny s posuvnými dveřmi

Jednoduché nebo dvojité hliníkové posuvné dveře, vyplněné sklem nebo deskou, v kombinaci s fixovanými bočními panely v různých konfiguracích dodávají místnosti industriální nádech. Maximální výška instalace je 3 m a délka 5 m. Šířka. nesmí přesáhnout 1 m u fixovaného panelu a 1,5 m u posuvných dveří. Horizontální a vertikální dělení lze u obou provést v libovolném uspořádání. Pro dveře byla navržena speciální klika dostupná ve třech délkách. Konstrukční prvky jsou k dispozici ve dvou barvách: černé matné a přírodní šedé.

Dělící stěny

Prosklené vnitřní zástěny se sloupky, které fungují jako subtilní dělicí stěny. Poskytují dodatečné světlo, zvukovou izolaci a opticky zvětšují interiér, čímž poskytují prostoru samostatné funkce. Vynikají jednoduchou, minimalistickou formou a lehkostí. Paravány jsou sestaveny pouze z fixovaných panelů na bázi subtilních hliníkových profilů. V černém matném nebo přírodním šedém finovém provedení. Maximální výška zástěn je 2 m, a šířka je 2,75 m. Neomezené vertikální a horizontální dělení obrazovek.

Loftové dveře se zárubní

Prosklené interiérové dveře v hliníkovém rámu. Jedno křídlo v rámu s panty, s
rukojetí nebo klikou. Různé dělení a filtry umožňují, aby dveře byly přizpůsobeny všem požadavkům.

Dveře s maximální šířkou 1 m a výškou 2,5 m, jejichž základem je hliníkový rám v černé matné nebo přírodní šedé. Dveřní filtr může být skleněný (průhledný, matný, barevný, drátěný), zrcadlo nebo deska. K dispozici je pravé nebo levé provedení dveří. Pro pohodlí instalace byly navrženy dva typy dveřních zárubní: fixní a nastavitelné.