AKUSTICKÉ PANELY

Stáhněte si katalog s detaily a kompletní nabídkou vpravo na stránce

  14

  ECOpanel

  ECOpanel je ekologický akustický panel, který vzniká recyklací z plastových láhví.

  Tento inovativní panel pohlcující zvuk je vyroben ze 100% polyesterových vláken s vynikajícím akustickým výkonem. Jedná se o velmi univerzální produkt, který lze vyrobit s tvarem, rozměry a barvami, které každý projekt vyžaduje.

  Akustické obrazy

  Naše dekorativní akustické obrázky nám umožňují vytisknout jakýkoli obrázek, který si klient přeje, na akustickou tkaninu, která bude v hliníkovém rámu s materiálem pohlcujícím zvuk. Díky dobré absorpci ve středních a vysokých frekvencích nám umožňuje zlepšit akustiku každé místnosti způsobem, který je zcela integrován do jakékoli dekorace.

  Jsou navrženy k instalaci v místech, kde je estetika velmi důležitá, a používají se jako doplněk k léčbě jinými modely značky v: kancelářích, restauracích, funkčních místnostech, call centrech, coworkingu, hospodách, diskotékách, zubních klinikách, lékárnách , hotely, autoškoly, vzdělávací akademie, hudební školy, taneční školy, jazzové sály …

  5

  Varianty

  Pro detailnější přehled a ukázky realizací využijte prosím katalog, který lze stáhnout po pravé straně stránky. Varianty ECO jsou tvořeny recyklací plastových láhví. Varianta ECO PERSONALIZABLE umožňuje vytvoření motivu přesně podle Vašich představ. Přehled BAREV pro jednotlivé řady (STANDART x ECO) naleznete v katalogu pro příslušnou řadu.