Wariant

Previous
Next

Wariant

Kanceláře budoucnosti jsou flexibilní. Velký důraz se klade na společné prostory, neformální místa setkávání, která mají zaměstnancům poskytnout uvolněnější, méně formální pracovní atmosféru. Nabízejí inteligentnější způsob práce, vyšší produktivitu a kreativitu, což znamená, že kanceláře potřebují nové prostory.

Stále více jsou ceněny schopnosti týmové práce. Práce v kanceláři získává novou tvář, důležitá se stává/stává interakce mezi zaměstnanci, kvalita práce, nasazení a kreativita.

Při navrhování pracovního systému Wariant jsme se zaměřili na to, aby interakce a lidé byli důležitější než procesy a nástroje. Jsme přesvědčeni, že je klíčové reagovat na dynamicky se měnící podnikatelské prostředí a v důsledku toho si neustále vyměňovat znalosti a nápady.

Kancelářské prostory by měly sledovat dynamickou práci týmu a reagovat na potřeby individuální, týmové, kreativní a analytické práce.

Kancelář jako flexibilní prostor pro interakci, soustředění a schůzky zvyšuje produktivitu a angažovanost zaměstnanců. WARIANT nabízí agilní pracovní metody a vytváří efektivní pracovní prostředí, přičemž nezapomíná ani na zaměstnance, který by se měl v práci cítit příjemně.

Kompletní katalog Wariant ke stažení ZDE