Realizace interiérů

KOMPLETNÍ REALIZACE INTERIÉRŮ – zajistíme kompletní interiér od návrhu po předání a jak to funguje se dočtete níže. 

Realizujeme: 

  • administrativní budovy a kanceláře
  • byty, domy
  • restaurace
  • prodejny
  • studovny
  • veřejný prostor

VYPRACUJEME NÁVRH, DOKUMENTACI, VIZUALIZACE – Vaši představu profesionálně zpracujeme a vytvoříme dokumentaci, která má smysl a myšlenku. Při návrhu samozřejmě bereme v úvahu klientův rozpočet a představu o účelu prostoru, který se realizuje. Výsledkem je pak ucelený interiér včetně zařízení.

PROJEKTOVÝ MANAGEMENT PŘI REALIZACÍCH – máte vlastní návrh nebo jste architektonické studio a nemáte čas se zabývat  koordinací realizace? Projdeme celý proces za vás. Připravíme kompletní harmonogram a dohlédneme na jednotlivé části procesu.

DODÁVKY NÁBYTKU ČI ČÁSTÍ INTERIÉRU – disponujeme kvalitními dodavateli v oblasti nábytku a řemesel. Vybavíme interiér kancelářským nábytkem, akustickými prvky, skleněnými příčkami nebo třeba i recepcí. Dlouholetými zkušenostmi Vám pomůžeme volit ideélní prvky s ohledem na rozpočet.

VEŠKERÉ STAVEBNÍ ÚPRAVY SPOJENÉ S PŘESTAVBOU – stavební úpravy jsou součástí většiny realizací. Disponujeme ověřenými řemeslníky různých profesí, ať už se jedná o podlaháře, instalatéry, zedníky nebo elektrikáře. Celý proces realizace sladíme tak, aby jednotlivá řemesla na sebe navazovala a zároveň byl dodržen technologický postup. Tím dokážeme termín dodání udržet co nejkratší.

Konzultace

Pro začátek je důležité prezentovat vaši představu nebo spíše očekávání jakou roli, popř. funkci by měl uvedený interiér plnit. Pár bodů na papíře, se může pěkně rozvinout v zajímavý projekt.

Důležité je také mít jasnou představu o investované částce. Designér pak může lépe pracovat v určitých mantinelech a proces se zásadně urychlí. A jdeme na to.

arrow-33
Projekt

Navrhneme vám kompletní řešení na míru a vždy originální provedení. Pro začátek formou skic nebo jednoduchých návrhů pro základní představu. Následně vznikne odpovídající dokumentace v podobě vizualizací. Za nás je důležitá funkčnost, estetika a především komfort. Po odsouhlasení konečného řešení přejdeme k realizaci jednotlivých částí.

arrow-33
Realizace

Realizace vyžaduje zkušenosti. Je to opravdu zásadní část, která uvádí projekt v život. Vyplatí se předešlá příprava. Je třeba koordinovat spoustu činností, mít ověřené řemeslníky a dodavatele. Zároveň, pokud realizujeme celé dílo, tak už                v počáteční fázi, kdy se celý projekt navrhuje, konzultujeme          s jednotlivými řemesly, aby co nejméně docházelo při realizaci    k materiálovým kolizím nebo kolizím souvisejícími s proveditelností.

arrow-33
Předání
A máme hotovo. S námi to může být jednoduché. V naší nabídce najdete celou řadu řešení. Po dokončené realizaci je čas na předání. Budeme na své dílo hrdi. A je naším cílem, aby klient byl spokojený. Je třeba zrekapitulovat i čas. Celý projekt má jednotlivé časové úseky. Proto berte v potaz, že například vizualizace vzniká zhruba měsíc až dva, atypický nábytek ve výrobě vždy zabere alespoň 8 týdnů i více a samostatná realizace s technologickými přestávkami taká zabere nějaký čas. Proto neváhejte a oslovte nás zavčas.

Adresa:

Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Mobil:

+420 724 124 042

E-mail: 

obchod@mintiga.cz