Realizace interiérů

KOMPLETNÍ REALIZACE INTERIÉRŮ – zajistíme kompletní interiér od začátku po předání a jak to funguje se dočtete níže. 

 Realizujeme: 

  • administrativní budovy a kanceláře
  • restaurace
  • prodejny
  • studovny
  • veřejný prostor

PROJEKTOVÝ MANAGEMENT PŘI REALIZACÍCH – máte vlastní návrh nebo jste architektonické studio a nemáte čas se zabývat  koordinací realizace? Projdeme celý proces za vás.

DODÁVKY NÁBYTKU ČI ČÁSTÍ INTERIÉRU – disponujeme kvalitními dodavateli v oblasti nábytku a řemesel. Vybavíme interiér kancelářským nábytkem, akustickými prvky, skleněnými příčkami nebo třeba i recepcí.

Konzultace

Pro začátek je důležité prezentovat vaši představu nebo spíše očekávání jakou roli, popř. funkci by měl uvedený interiér plnit. Pár bodů na papíře, se může pěkně rozvinout v zajímavý projekt.

Důležité je také mít jasnou představu o investované částce. Designér pak může lépe pracovat v určitých mantinelech a proces se zásadně urychlí. A jdeme na to.

arrow-33

Projekt

Navrhneme vám kompletní řešení na míru a vždy originální provedení. Pro začátek formou skic nebo jednoduchých návrhů pro základní představu. Následně vznikne odpovídající dokumentace v podobě vizualizací. Za nás je důležitá funkčnost, estetika a především komfort. Po odsouhlasení konečného řešení přejdeme k realizaci jednotlivých částí.

arrow-33

Realizace

Realizace vyžaduje zkušenosti. Je to opravdu zásadní část, která uvádí projekt v život. Vyplatí se předešlá příprava. Je třeba koordinovat spoustu činností, mít ověřené řemeslníky a dodavatele. Zároveň, pokud realizujeme celé dílo, tak už                v počáteční fázi, kdy se celý projekt navrhuje, konzultujeme          s jednotlivými řemesly, aby co nejméně docházelo při realizaci    k materiálovým kolizím nebo kolizím souvisejícími s proveditelností.

arrow-33

Předání

A máme hotovo. S námi to může být jednoduché. V naší nabídce najdete celou řadu řešení. Po dokončené realizaci je čas na předání. Budeme na své dílo hrdi. A je naším cílem, aby klient byl spokojený. Je třeba zrekapitulovat i čas. Celý projekt má jednotlivé časové úseky. Proto berte v potaz, že například vizualizace vzniká zhruba měsíc až dva, atypický nábytek ve výrobě vždy zabere alespoň 8 týdnů i více a samostatná realizace s technologickými přestávkami taká zabere nějaký čas. Proto neváhejte a oslovte nás zavčas.

Adresa:

Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Mobil:

+420 724 124 042

E-mail: 

obchod@mintiga.cz