Click Here
Click Here
Click Here
Click Here
vastarredo-arredi-didattici-innovativi-logo

Mintiga Systema

VYBAVENÍ PRO ŠKOLY, ŠKOLKY, ZAHRADY, UČEBNY, KNIHOVNY

Společnost VASTARREDO je jeden z největších výrobců školního nábytku v Itálii. Jak je zvykem, tak italské společnosti kladou velký důraz na design a estetiku. I my, MintiGa systema, máme rádi zajímavě estetická řešení, a proto jsme se rozhodli pro partnerství s touto společností. Těší nás práce na zajímavých projektech a chceme nabízet kvalitní výrobky a interiéry spojené se školstvím. 

Nabízíme celou škálu designového řešení se zajímavou cenou a rychlým dodáním. V naší nabídce najdete základní školní řadu lavic a židlí, také zajímavé lichoběžníkové nebo výseče kulatých stolů, které můžete skládat do libovolných celků. Součástí nabídky je kompletní nábytkové vybavení pro školky, školy, jesle, studovny včetně relaxačních zón.

ZVÝHODNĚNÉ CENY PRO ŠKOLY, ŠKOLKY A VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKA

Pro rychlý přehled této sekce si pusťte krátké video

Základní školní vybavení s vysokou pevností

Výběr toho nejdůležitějšího pro školy. V základní nabídce je několik variant jedno či dvojmístných školních lavic s možností regulace výšky pracovní plochy.  Předností lavic je konstrukčně pevná stavba a podvěsné koše pro učebnice nebo další školní potřeby. Nabídku doplňují dvě varianty školních židlí (s područkami a bez). Dalším nezbytným vybavením tříd, jsou pak také skříně, nástěnky či tabule a věšák. Tato kolekce je základní a je rychle k dispozici.  Zboží může být u vás do týdne. Vykoupíme stávající a dodáme nové. Podrobnější informace naleznete níže v katalogu této skupiny.

Lichoběžníkové stoly pro učebny a studovny

Tato kolekce zahrnuje především lichoběžníkové stoly v šesti variantách barevného provedení. Pomocí spojovacích elementů je  možné tvořit sestavy stolů a využívat např. pro projekty školáků, kde je kladen důraz na spolupráci. Součástí je celá řada doplňků a variant, jako je výškové nastavení stolů, varianta s kolečky, lze pod pracovní plochu upevnit drátěný nosič nebo využít některou variantu elektrických zásuvek/USB konektoru. Více informací najdete v katalogu, který lze i stáhnout.

Pro rychlý přehled této sekce si pusťte krátké video

Pro rychlý přehled této sekce si pusťte krátké video

Stoly ve tvaru kruhové výseče

Kruhové výseče stolů v šesti variantách barevného provedení. Pomocí spojovacích elementů je  možné tvořit sestavy stolů a využívat např. pro projekty školáků nebo při zábavné výuce formou her, kde je třeba tvořit menší úzce spolupracující skupinky dětí nebo žáků. Součástí je celá řada doplňků a variant, jako je výškové nastavení stolů, varianta s kolečky, lze pod pracovní plochu upevnit drátěný nosič nebo využít některou variantu elektrických zásuvek/USB konektoru. Kolekce je doplněna o středový modul se šuplíky nebo jen otevřený. Díky nabízeným variantám si snadno můžete vytvořit např. barevný výukový prostor, který povede žáky ke kreativní tvorbě. Více informací najdete v katalogu, který lze i stáhnout.

Šatní skříňky nejen pro studenty

Šatní skříňky jsou nedílnou součástí každého prostoru, kde se člověk zdržuje pravidelně alespoň polovinu dne nebo v případě, že potřebuje uskladnit své oblečení v případě sportovních aktivit. V naší nabídce jsou šatní moduly, které splňují všechny požadavky pro tyto potřeby. Nabízíme moduly od 100 do 200 cm, s možností volby zádní stěny klasické, silně prodyšné nebo i akustické varianty, kdy skříňová sestava akusticky dělí prostor a je využita jako standardní příčka. Libovolnou kombinací dvířek, lze pak nechat některé části otevřené. K dispozici jsou 4 varianty soklů, 4 varianty zamykání, 7 barevných provedení a možnost vnitřní USB zásuvky pro nabití telefonu. Více informací najdete v katalogu, který lze i stáhnout.

Pro rychlý přehled této sekce si pusťte krátké video

Pro rychlý přehled této sekce si pusťte krátké video

Kompletní nábytkové vybavení pro školy

Tato kategorie obsahuje nábytkové vybavení škol a učeben. Kolekce nabízí 6 základních barev povrchů a 6 barevných provedení nábytkových nohou. V nabídce je také 11 modelů školních židlí a celá řada prvků pro relaxační zóny. Skříně je možné libovolně kombinovat a volit různé barvy dvířek, popř. rozměrů stolů. Pro plnohodnotné využití je v kolekci spousta doplňků, jako například podvěsné zásuvky, drátěné koše, kolečka, magnetické tabule průchodky nebo i elektrické zásuvky. Zajímavým prvkem jsou také dělící stěny, které mohou akusticky dělit prostor nebo mohou sloužit jako pohyblivé nástěnky. Více informací najdete v katalogu, který lze i stáhnout.

Nábytkové vybavení pro školky a nejmladší děti

Tato kolekce zahrnuje především nábytek pro nejmenší děti. Jedná se o vybavení školek a také jeslí. V katalogu najdete velkou spoustu variant stolů, židlí, skříněk, ale také nábytek, který slouží pro dětské hry jako je například kuchyňka, domeček, různé skříňky  se zásuvkami, popř. s tabulí. Kolekce obsahuje také spoustu doplňků. Nechte se inspirovat. Více informací najdete v katalogu, který lze i stáhnout.

Pro rychlý přehled této sekce si pusťte krátké video

Pro rychlý přehled této sekce si pusťte krátké video

Měkoučké hraní pro úplně nejmenší

Výrobky Aja Lina jsou určeny, pro svoji měkkost pro nejmenší děti. Veškeré součásti mají základ v molitanu a výrobky jsou vytvářeny tak, aby zaujaly svou hebkostí a barevností. Herní prvky jsou určeny pro dětské koutky, mateřské školky nebo i do herních koutků v kancelářích či hotelích. Kolekce obsahuje netradiční polštáře, měkká křesílka, podložky pro hru na zemi, přebalovací podložky, velké hrací prvky a měkké plyšáky. Ve videu najdete stručný, rychlý přehled pro základní představu. V katalogu pak další podrobnosti. 

Další připravované projekty - rychlý přehled

Na krátkých prezentacích níže najdete další zajímavé projekty. Pro více informací nás kontaktujte přes kontaktní formulář. Většina prvků se již realizuje a je možné, na základě poptávky, dodat.

Inspirace v galerii

Kontakt

Mintiga Systema s.r.o
IČO: 10838082

Zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně – oddíl C, vložka 122986

Nové sady 988/2, 602 00 Brno

obchod@mintiga.cz

+420 733 174 194